1. /
  2. ПОСЛУГИ

ТОВ «ВЕЛЬТУМ – Запоріжжя» — це приватне підприємство, яке займається вивезенням твердих побутових відходів з усіх районів м. Запоріжжя. Послуги з поводження з побутовими відходами надаються по контейнерній та безконтейнерній системі. ТОВ «ВЕЛЬТУМ – Запоріжжя» надає послуги керуючись нормативною та законодавчою базою України на основі Публічного договору.

ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» пропонує організаціям, промисловим підприємствам, приватним компаніям, послугу з захоронення будівельних та комунально-змішаних відходів. Вивезення до місця захоронення проводиться автотранспортом клієнта. Полігон знаходиться за адресою вул. Базова 10 В. Вартість захоронення за 1 т. складає 255,55 грн ( з ПДВ).

Спеціальна тара для населення

В приватному секторі м. Запоріжжя для вивезення твердих побутових відходів використовується безконтейнерна система.  Підприємством надаються фірмові пакети з логотипом ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя».

Спеціальна тара для юридичних осіб

Юридичні особи мають можливість орендувати контейнер ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя». Для цього необхідно укласти договір з організацією на вивезення твердих побутових відходів.