1. /
  2. ПРО НАС

Основною метою підприємства ТОВ «ВЕЛЬТУМ – Запоріжжя» є організація своєчасного збору та вивезення ТПВ, а також впровадження і розвиток системи роздільного збору твердих побутових відходів.

Згідно Рішенню виконавчого комітета Запорізької міської ради від от 28.10.2019 г. №468  ТОВ «ВЕЛЬТУМ – Запоріжжя» визначено виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів в м. Запоріжжя. Тарифи на послуги з вивезення побутових відходів, які надає підприємство, встановленні рішенням виконавчого комітета Запорізької міської ради № 398 від 21.10.2022

ТОВ «ВЕЛЬТУМ – Запоріжжя» надає послуги населенню з вивезення твердих побутових відходів на підставі Публічного договору «Про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів», дія якого поширюється на жителів приватного сектора і будинків комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя. Крім того, ТОВ «ВЕЛЬТУМ – Запоріжжя» надає послуги з вивезення твердих побутових відходів жителям будинків ЖБК та ОСББ, відомчих будинків, комерційним організаціям, згідно з укладеними договорами.

З розвитком міста, наше підприємство також розвивається, постійно вдосконалюючи технології поводження з відходами, оновлюючи парк техніки, впроваджуючи передові технології в даній галузі.

Перевага нашої компанії:

Співпраця з нашим підприємством  — гарантія чистоти міста Запоріжжя!

Ми раді співпрацювати з  Вами і бачити Вас в рядах наших клієнтів!