1. /
  2. Усі статті
  3. /
  4. Новини компанії
  5. /
  6. У селищі Тепличне компанія «ВЕЛЬТУМ» замінила старі понівечені сміттєві баки
23.09.2020

Вулиця Центральна, селище Тепличне Шевченківського району. Тут розташовано 13 п’ятиповерхівок та з десяток будинків приватного сектору. Загалом у селищі проживає понад 2 тисячі запоріжців. Впродовж останніх кількох років мешканці скаржились на понівечені сміттєві баки, які постійно псували вандали.

Через це відходи випадали з контейнера на майданчик, територією розносився неприємний запах. Аби розв’язати проблему, у селищі розпочали комплексну заміну баків. Загалом мають оновити близько 15-ти сміттєвих контейнерів.

Також замінили контейнери й в інших дворах по вулиці Центральній. Баки мають прослужили в середньому майже 20 років. Мешканці кажуть: така обнова — справа необхідна. А ще зазначають, тут потрібен додатковий контейнер, оскільки сміття зносять і з сусіднього гаражного кооперативу та магазину.

Оновлювати контейнери у компанії почали ще 2 роки тому. За цей час замінили понад 2 тисячі баків по всьому місту. До кінця року планують встановити ще 700. А от щодо додаткового контейнера для вулиці Центральної, у “Вельтумі” пообіцяли розглянути пропозицію вже найближчим часом. На підприємців із сусідніх магазинів та власників гаражного кооперативу, які не мають договору на вивезення сміття, подадуть скаргу до інспекції з благоустрою, які повинні розібратись у ситуації.