1. /
  2. Усі статті
  3. /
  4. Фото галерея
  5. /
  6. У Запоріжжі триває дезінфекція сміттєвих контейнерів
18.05.2020

Щодня працівники ТОВ «ВУЛЬТУМ-Запоріжжя» дезінфікують спеціальним оприскувачем до 200 контейнерних майданчиків у кожному районі міста. Тільки у Заводському їх 187, а це — більше 300 сміттєвих баків. Працюють двома бригадами у складі двох чоловік кожна.

 — Майданчики обробляються відповідно до інструкцій і рекомендацій засобу, який дозволений Міністерством охорони здоров’я і Головним санітарним лікарем України, — «Дезактін». Цей розчин в певній концентрації дозволяє здійснювати обробку контейнерів на відкритих територіях, — відмітила начальник господарського відділу ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» Тетяна Гальчанськая.

Обробка йде по колу — загалом продезінфіковано вже близько 8 тисяч контейнерів. Діють згідно технології: спочатку звільняють їх від сміття, далі обприскують зовні і зсередини спецрозчином. Виконують також санітарну обробку наявної техніки і автомобілів на полігоні.

На підприємстві закликають запорожців вчасно і в повному об’ємі розраховуватися за послугу з вивезення твердих побутових відходів, адже усі заходи, спрямовані на боротьбу з поширенням коронавіруса, ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» проводить за рахунок обігових коштів.