1. /
  2. Усі статті
  3. /
  4. Новини компанії
  5. /
  6. У Запоріжжі відкрили новий сміттєвий майданчик
22.05.2020

У Запоріжжі презентували перший сміттєвий майданчик, облаштований за всіма вимогами і нормами. Розташований він у дворі багатоповерхівок на проспекті Соборному, 208. Контейнери розмістили під навісом. А ще — передбачили роздільний збір сміття.

Зведення цього сучасного сміттєвого майданчика розпочали нещодавно. Але карантин вніс корективи, і роботи на деякий час призупинили. Щойно дозволила ситуація, їх поновили. І як результат, майданчиком вже користуються мешканці кількох багатоповерхівок, розташованих у центрі міста. Сміття звідси теж вже вивозиться.

Працівники “Вельтуму” кажуть: з облаштованого майданчика сміття забирати зручніше. Тут дещо пологий заасфальтований спуск. А завдяки тому, що немає бордюру, не псуються колеса контейнерів. Та й зберігатимуться баки під навісом у задовільному стані.

Таких сміттєвих майданчиків розроблено два види — на шість контейнерів, як цей, та — на чотири. Тут встановлені баки для твердих побутових відходів. А ще — для роздільного збору сміття — окремо для скла та пластику. Вторинну сировину вивозитимуть за графіком на сортувальну лінію.

У планах — облаштувати зо дві сотні таких сміттєвих майданчиків у дворах по п’яти районах Запоріжжя. На зведення одного необхідно 60 тисяч гривень. А загалом з міської скарбниці на ці роботи спрямують близько 18-ти мільйонів гривень. На облаштування одного майданчика достатньо 10-15 днів.