1. /
  2. Усі статті
  3. /
  4. Відео-сюжети
  5. /
  6. Представники компанії обговорили актуальні питання чистоти в програмі «Акценти»
14.04.2021

12 лютого гостями студії програми «Акценти» на телеканалі Z були начальник відділу логістики ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» Наталія Краско та начальник абонентського відділу Олена Говоркова. Головна тема ефіру стосувалась питань чистоти та підтримання належного санітарного стану в м. Запоріжжі.

Традиційно, перше про що велася розмова – робота підприємства в період жорстких карантинних обмежень. Незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію у місті, ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» продовжує працювати в штатному режимі та стабільно надавати послугу з поводження з побутовими відходами.

Наталія Краско, начальник відділу логістики, розповіла про випадки вандалізму. Щоденно контейнерна служба здійснює ремонти контейнерів, які зазнали пошкоджень внаслідок перенавантаження. В контейнери для побутових відходів — як пластикові, так і оцинковані — не можна викидати будівельне сміття. В результаті подібних дій страждають перш за все колеса контейнера, а сам він зазнає значної деформації, внаслідок якої з’являються дірки та тріщини.

Олена Говоркова, начальник абонентського відділу, ще раз нагадала мешканцям приватного сектору, про зміну кольору спецтари для вивезення твердих побутових відходів. З 1 червня вивезення сміття з приватного сектору буде здійснюватися виключно в жовтих пакетах з логотипом «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя». Отримати жовті пакети можна вже в травні, за умови наявності квитанції про сплату за послугу з поводження з побутовими відходами.

Повідомляємо, що заборгованість населення за послугу з поводження з побутовими відходами становить майже 62 млн.грн.

Керівництво підприємства нагадує про необхідність своєчасної оплати згідно виставленим рахункам. Регулярні платежі є запорукою стабільної роботи підприємства та здійснення вивозу сміття згідно затвердженого графіку.