1. /
  2. Усі статті
  3. /
  4. Відео-сюжети
  5. /
  6. Представники ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя обговорили питання чистоти у програмі «Акценти» на телеканалі...

30 серпня гостями студії «Акценти» на телеканалі Z були начальник відділу логістики Наталія Краско і начальник абонентського відділу Олена Говоркова, які у прямому ефірі відповіли на найбільш актуальні питання стосовно вивезення відходів у м. Запоріжжя.

Начальник абонентського відділу Олена Говоркова повідомила, що 1 серпня відбувся остаточний перехід на жовті брендовані пакети для вивезення сміття з приватного сектору. Всі квартальні повністю забезпечені пакетами. Кожен мешканець приватного сектору може отримати пакет де йому зручніше, чи то у голови квартального комітету, чи то на території підприємства.

Наталія Краско, начальник відділу логістики, розповіла про систему онлайн GPS-моніторингу за автопарком, для поліпшення якості послуг, що надаються і раціонального використання технологічних ресурсів. Окремою темою для обговорення стала проблема вандалізму та перенавантаження контейнерів в результаті викидання будівельних відходів.

Повідомляємо, що заборгованість населення за послугу з поводження з побутовими відходами становить майже 63 млн.грн.

Керівництво підприємства нагадує про необхідність своєчасної оплати згідно виставлених рахунків. Регулярні платежі є запорукою стабільної роботи підприємства та здійснення вивозу сміття у відповідності до затвердженого графіку.