1. /
  2. Усі статті
  3. /
  4. Новини компанії
  5. /
  6. Обговорення питань чистоти у програмі «Акценти»
29.09.2020

У понеділок, 28 вересня, генеральний директор ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» Ігор Бурчак прийняв участь в програмі «Акценти» на телеканалі Z. В прямому ефірі мешканці  міста мали змогу отримати відповідь на нагальні питання стосовно вивозу сміття, ремонтних робіт та заміни контейнерів.

Також Ігор Бурчак розповів, про початок будівництва пандусів для контейнерів, які дозволяють зберегти від подальшого пошкодження баки та зменшити шумове навантаження під час вивезення сміття. Нагадаємо, що даний захід підприємство виконує з власної ініціативи, та за власний кошт. На що, було одразу отримано зворотну реакцію —  телефонний дзвінок в студію, з проханням встановити пандус за адресою: пр. Маяковський, 8а.

Актуальною проблемою в роботі підприємства залишаються випадки вандалізму. Генеральний директор ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» Ігор Бурчак зазначив, що в 2020 році було здійснено крадіжку більш ніж 1000 колес від контейнерних баків, підпалено та знищенно майже  90 контейнерів, а 8 баків взагалі вкрадено.

Варто зазначити, що станом на 29.09.2020 року заборгованість населення за послуги ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» складає 59 млн. грн. Керівництво підприємства нагадує про необхідність своєчасної оплати згідно виставленим рахункам. Регулярні платежі є запорукою стабільної роботи підприємства та здійснення вивозу сміття згідно затвердженого графіку.