1. /
  2. Усі статті
  3. /
  4. Новини компанії
  5. /
  6. Обговорення питання прибирання в програмі «Акценти» на телеканалі Z
02.02.2021

1 лютого, начальник відділу логістики ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» Наталія Краско та начальник абонентського відділу Олена Говоркова прийняли участі в програмі «Акценти» на телеканалі Z. Головна тема програми — питання прибирання в м. Запоріжжя.

Варто зазначити, що незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію, яка була в регіоні і карантині обмеження, підприємство продовжує працювати в штатному режимі та стабільно надавати послугу з поводження з побутовими відходами.

Наталія Краско, начальник відділу логістики, розповіла, що в 2020 році підприємство придбало 4 сміттєвози МАЗ та 1 портальних сміттєвоз. Найближчим часом, «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» очікує на ще один портальний сміттєвоз для вивезення контейнерів об’ємом 8м3.

Олена Говоркова, начальник абонентського відділу, розповіла про вивезення сміття в приватному секторі. Особливість послуги в тому, що сміття вивозиться в спеціальній тарі – промаркованих пакетах з логотипом компанії. Після сплати за послугу, мешканці приватного сектору можуть отримати пакети у квартальних чи на підприємстві «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя».

Наталія Краско наголосила, що часто робота спеціальної техніки в приватному секторі ускладнена через вузькі та майже непроїзні вулиці, тупики, гілля дерев, що розрослось майже на всю дорогу. Для врегулювання цього питання представники «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» виїжджають на проблемні ділянки приватного сектору і проводять бесіди з місцевими жителями. Висотний сектор має іншу проблему – не правильно припарковані автомобілі, які блокують під’їзд до контейнерних майданчиків.

Не оминула розмова в студії, нововведення минулого року — спеціальні контейнери для ремонтного та великогабаритного сміття, об’ємом 8м3. «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» здійснює вивезення таких контейнерів, згідно заявці районних адміністрацій. Актуальним і на тепер залишається питання: «Так яка різниця між ремонтним і будівельним сміттям?». Відповідь надала Наталія Краско, начальник відділу логістики:

  • Ремонтні відходи належать до побутових відходів, які утворюються в процесі життєдіяльності людини, наприклад зіпсовані залишки шпалер, гіпсокартон, облицювальна плитка, тобто пошкоджені матеріали, що утворились в результаті ремонтних робіт в середині приміщення. Старі меблі, вікна, двері відносять до великогабаритного сміття. А будівельні сміття, це відходи в результаті будівельних робіт ззовні приміщення (плити, бій цегли, перекриття).

Повідомляємо, що заборгованість населення за послугу з поводження з побутовими відходами становить майже 60 млн.грн.

Керівництво підприємства нагадує про необхідність своєчасної оплати згідно виставленим рахункам. Регулярні платежі є запорукою стабільної роботи підприємства та здійснення вивозу сміття згідно затвердженого графіку.