1. /
  2. Усі статті
  3. /
  4. Новини компанії
  5. /
  6. «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» розпочало вивезення ремонтних відходів
13.01.2021

Впродовж грудня в деяких районах міста Запоріжжя були встановлені спеціальні контейнери для ремонтного та великогабаритного сміття, об’ємом 8м.куб. Для здійснення вивезення таких габаритних вантажів підприємство «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» придбало спеціально обладнаний автомобіль.

Заявку на вивезення відходів подають районі адміністрації і вже потім «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» забирає заповнений контейнер і встановлює на його місце порожній. Також районі адміністрації фіксують скарги від місцевих жителів на місця розміщення контейнерних баків і після всіх погоджень передають оновлену інформацію на підприємство «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» про зміну місця дислокації.

Перший місяць роботи вже показав, що встановлення таких контейнерів на прибудинкових територіях зменшує імовірність появи стихійних звалищ та покращує загальний санітарний стан. Але дуже часто запоріжці використовують контейнер не за призначенням і викидають в нього ялинки, побутові і будівельні відходи. Як результат, спецтехніка не може навіть підняти контейнер, оскільки його вага перевищує 10 тон!

Нагадаємо, що в межах міської програми в місті заплановано встановлення 243 контейнерів для великогабаритного та ремонтного сміття.