1. /
  2. Усі статті
  3. /
  4. Новини компанії
  5. /
  6. «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» під час карантину працює в штатному режимі
07.07.2020

Упродовж усього періоду карантину підприємство «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» продовжує свою роботу в звичному режимі. Проте зміни все-таки є. Сьогодні працівники розповіли про них.

Перш за все зміни стосуються приватного сектора. Якщо раніше споживачі могли отримати пакети не лише у квартального або на підприємстві, але ще і в районних адміністраціях, то зараз останні не приймають відвідувачів до кінця карантину. Втім, як і раніше абоненти можуть отримати тару для ТПВ у голови квартального комітету або відвідавши офіс «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя».

Голова двох кварталів найбільшого в місті — Шевченківського — району Ганна розповідає, що роботи зараз стало значно більше. Так, тільки за червень вона видала мешканцям приватного сектора 3358 маленьких і 1678 великих пакетів для ТБО. Зараз Ганна, як і інші квартальні, приймає замовлення на пакети в телефонному режимі. Говорить, так і зручніше, і безпечніше.

 — По телефону приймаю замовлення, вони мені присилають підтвердження своєї оплати, адресу. Я у свою чергу замовляю пакети у «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя». Після доставки я також не контактую з мешканцями безпосередньо. Усі замовлення передаю через вікно. При цьому ми дотримуємося усіх заходів безпеки — маски, рукавички. Так і працюємо, — розповіла голова квартального комітету №115, 124 Шевченківські райони Ганна Саприкіна.

За словами представників підприємства «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя», вони працюють без змін, в штатному режимі. — Ми без збоїв забезпечуємо усіх пакетами, у нас їх дуже багато. Працюємо відповідно графіку. Понеділок і п’ятниця — Шевченківський район згідно заявкам, вівторок — Дніпровський, середа — Заводський, четвер — Комунарский і Олександрівський райони, — розповіла начальник абонентського відділу підприємства «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» Олена Говоркова.