1. /
  2. Усі статті
  3. /
  4. Новини компанії
  5. /
  6. «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» підтримує сучасні екологічні тренди
22.04.2021

З настанням весни екологічно відповідальні запоріжці намагаються долучитися до різноманітних суботників та прибирань. Але після кожного масштабного прибирання постає традиційне питання: що далі робити з зібраним сміттям? Просто залишити його – це обнулити всю зроблену роботу. Хто вже не вперше організовує екологічні заходи, знає, що за допомогою з вивезенням сміття необхідно звернутися до «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя».

— Цієї весни до нас неодноразово зверталися запоріжці з проханням вивезти зібране після прибирання відкритих територій сміття. Здебільшого це представники громадських організацій і активісти, які власним прикладом демонструють небайдужість та готовність навести лад і підтримувати належний санітарний стан у Запоріжжі. Зі свого боку ми завжди йдемо назустріч і за домовленістю, знаючи точний час і координати проведення заходу, вивозимо все зібране сміття, — повідомив генеральний директор ТОВ «ВЕЛЬТУМ- Запоріжжя» Ігор Бурчак.

Не забуває підприємство і про маленьких запоріжців. Так, з нагоди Всесвітнього дня екологічних знань спільно з територіальним відділом освіти Шевченківського району було організовано конкурс малюнка «Дитячий погляд на сміття», в якому взяли участь школярі 1-4 класів навчальних закладів Шевченківського району. Загалом журі  розглянуло 182 роботи і 5 переможців отримали довгоочікувані подарунки.

— Для нас було важливо привернути увагу підростаючого покоління до проблематики поводження з побутовими відходами. А погляд на таку складну тему дитячими очима виявився безцінним. Тож ми вирішили долучити запоріжців і запропонували їм обрати додаткових переможців. Зараз на сторінці підприємства у мережі «Фейсбук» триває голосування, — розповів Ігор Бурчак.

«ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» не залишається осторонь екологічних проблем Запоріжжя і закликає всіх запорожців не бути байдужими. Наше рідне місто заслуговує на чистоту і турботу з боку кожного мешканця.