1. /
  2. Усі статті
  3. /
  4. Новини компанії
  5. /
  6. Вандали продовжують масово псувати сміттєві контейнери
28.10.2020

Вже не перший рік у місті спостерігаються випадки навмисного підпалу контейнерів для зберігання твердих побутових відходів. Впродовж 2019-2020 років їх кількість перевищує 200 одиниць. Серед лідерів – Шевченківський та Комунарський райони (по 21 спаленому контейнеру тільки за цей рік). Також зафіксовано 16 випадків крадіжки сміттєвих контейнерів.

            ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» регулярно оновлює контейнерний парк. Нещодавно підприємство придбало 100 оцинкованих та 100 пластикових контейнерів. За останні два роки в місті планово замінили 1500 сміттєвих контейнерів. Близько 500 – через дії вандалів та надмірне перезавантаження будівельним сміттям, що завдає підприємству значних фінансових збитків.

            Керівництво ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» закликає мешканців міста дбайливо ставитися до сміттєвих контейнерів для зберігання твердих побутових відходів.

Пам’ятайте, що чистота залежить не тільки від своєчасності вивезення сміття. Викидайте тверді побутові відходи тільки в контейнери, не допускайте утворення стихійних звалищ на вулицях нашого міста.

            Також звертаємось до мешканців міста з проханням повідомляти про випадки навмисного знищення та крадіжки сміттєвих баків, підпалів, викидання в них будівельних відходів за телефоном 067-619-72-72, анонімність гарантуємо.